BASINDA BİZ

Hastanemiz ve diğer kuruluşlarımıza ait, basın yayın organlarında, hakkımızda basılmış olan haber ve içerikleri görüntüleyebilirsiniz


BİZE ULAŞIN

Öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

© All rights reserved - Hopper

Made with love by Neil Judges

Site & Grafik Editörü Cem YENİ

“Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir”

ÖZEL TRAKYA HASTANESİ

Basında Biz

Hastanemiz ve diğer kuruluşlarımıza ait, basın yayın organlarında

hakkımızda basılmış olan haber ve içerikleri görüntüleyebilirsiniz

Sağlık eğitimleri devam ediyor

Edirne Belediyesi, Özel Trakya Hastanesi'nin iş birliğinde sağlık eğitimlerine devam ediyor. Anne ve baba adayları 'Mucizenin Doğumu' ile 'Doğum Korkusu ve Doğum Sonrası Depresyon' ile ilgili konularda uzmanlar tarafından bilgilendirilecek.

HABER

Başkan Gürkan, Yazgan ailesini tebrik etti

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan'ın torunu, Baran Yazgan'ın oğlu Onur Yağmur Bebeği ziyaret ederek, Yazgan ailesini tebrik etti.

HABER

Hala sisteme kayıt yaptırmadınız mı?

Özel Trakya Hastanesi Başhekimi Bülent Havza, özel hastanelerde uygulanmaya başlayan ‘avuç tanıma sistemiyle’ ilgili yanlış anlamalar olduğunu belirterek, “1 Aralık’tan sonra sisteme kayıtlı olmayan vatandaşların sağlık hizmeti alamayacağı konusu kamuoyunda yanlış algılandı. Özel hastanelere gelen vatandaşlarımız sadece 4-5 saniyelik bir işlemle bu sisteme kaydolabilir ve hizmetini alabilir” dedi.

HABER

Özel Trakya Hastanesi’nden Gebe Eğitimi

Özel Trakya Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr Selda Akal tarafından, gebe eğitimi düzenlendi. Düzenlenen eğitimde gebelere doğumu kolaylaştırma ve ağrılarla başa çıkma eğitimleri verildi.

HABER

Dr. Selda Akal, Özel Trakya Hastanesi'nde

Edirne'nin önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Özel Trakya Hastanesi, uzman hekim kadrosuna Kadın Doğum branşında bir yenisini daha ekledi. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Selda Akal, Özel Trakya Hastanesinde hasta kabulüne başladı.

HABER

Adnan Çakır Özel Trakya’da

Edirne’nin tanınmış hekimlerinden Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Adnan Çakır, Edirne’nin önemli sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Trakya Hastanesi’nde hizmet vermeye başladı.

HABER

Damar Aramaya Son

Edirne’de sağlık alanında birçok yeniliğin öncüsü Özel Trakya Hastanesi, laboratuvar birimine kattığı yeni bir cihazla Hastanelerde yaşanan en büyük sıkıntılardan biri olan damar bulma sorununun önüne geçilmiş oldu. Edirne’de ilk defa Özel Trakya Hastanesi’nde kullanılmaya başlanan cihaz, yaydığı özel bir ışıkla hastanın damarlarının yerini iğne batırmadan, gösterme özelliğine sahip.

HABER

Op.Dr. Ünal Eren Özel Trakya Hastanesi’nde

Edirne’nin önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Özel Trakya Hastanesi, uzman hekim kadrosuna Kadın Doğum branşında bir yenisini daha ekledi. Son olarak Ankara Bayındır Hastanesinde görev yapan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ünal Eren, bugünden itibaren Özel Trakya Hastanesinde hasta kabulüne başladı.

HABER

Bulgar sağlıkçılar, Özel Trakya’yı gezdiler

Bulgaristan’ın Varna İlinde bulunan 3 hastanenin doktor, ebe, hemşire ve tıp fakültesi öğrencileri ‘Bebek Dostu’ Özel Trakya Hastanesi’ni ziyaret ederek Kadın Doğum Servisi ve ameliyathaneleri gezdiler. Hastane’yi çok beğendiklerini vurgulayan Bulgar heyet, Özel Trakya Hastanesiyle çeşitli konularda işbirliği yapmak istediklerini ifade ettiler.

HABER