HAKKIMIZDA

Edirne’de özel hastaneciliğin öncüsü olan Özel Trakya Hastanesi olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz. Yeni ve gelişen teknoloji ile sağlık portföyünü oluşturarak hastalarımıza her daim yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için 7 / 24 çalışıyoruz.

21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran Hastanemiz;

-41 Adet Yatak Kapasitesi,

-Maxi Suit ve Konforlu Suit Odaları,

-2 Ameliyat Salonu,

-12 Poliklinik,-Yüksek Donanımlı Görüntüleme Ünitesi,

-Laboratuvar ve Mikrobiyoloji Ünitesi,

-Tam Teşekküllü Fizik Tedavi Ünitesi,

-Yoğun Bakım Üniteleri ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi,

-7 gün 24 Saat Çalışan Acil Servisi,

İle bugün gelinen noktada alanında öncü bir kuruluş olmuştur.

Kendini sağlığa adayan Özel Trakya Hastanesi çalışanlarının en önemli amacı; sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, Özel Trakya Hastanesini sadece kurulu olduğu Edirne’de değil, Trakya Bölgesinde tercih edilen bir kurum haline getirmiştir.

Bu hizmet anlayışı ile hastanemiz yılda yaklaşık 100.000 vatandaşımıza başta poliklinik hizmeti ile ameliyat, yoğun bakım, hasta takibi ve tedavisi , Acil ve 24 saat Ambulans hizmetleri sunmaktadır. Hastanemiz bu hizmetlerin çoğunu fark ücreti almadan sunan nadir kurumlardan birisidir.

Hastanemiz sunduğu bu hizmetlere karşılık ilimiz ekonomisine ve halkına önemli ölçüde istihdam ve katkı sağlamaktadır.Hizmet ve çalışma düzenimiz şeffaf olmakla birlikte bu konuda vatandaşlarımızın tüm öneri ve eleştirisine açıktır. Vatandaşlarımız hizmetlerimiz ile ilgili görüş ve önerilerini başta kurumsal e-posta adresimiz info@ozeltrakyahastanesi.com.tr olmak üzere web sitemiz www.ozeltrakyahastanesi.com.tr ve 0(284) 225 00 00 Pbx numaralı hattımızdan günün her saatinde bize iletebilirler.

Unutmayın! “SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR”

Orhan YAZGAN

Özel Trakya Hastanesi

Yönetim Kurulu Başkanı

Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın!

Bize Ulaşın!

Page was created with Mobirise